„Petrotub Roman” – „CS Kosarom” : 2-0

Reprezentan?ii la fotbal ai Pa?caniului – „CS Kosarom” au pierdut pierdut primul meci oficial din returul campionatului a Ligii a treia. P??canenii au jucat împotriva echipei „Petrotub Roman”, purchase iar rezultatul final a fost de 2-0 pentru echipa gazd?.

De?i a fost un joc echilibrat, sickness juc?torii echipei „Petrotub Roman” au marcat în ultimele 20 de minute ale meciului, drugs dup? ce echipa „CS Kosarom” a r?mas pe teren cu 10 juc?tori, Cosmin Nem?anu fiind eliminat pentru dou? cartona?e galbene.

Am primit ambele goluri dup? pauz?, imediat ce ne-a fost eliminat un juc?tor. Arbitrul partidei a dat foarte multe galbene, ?i nu în?eleg pentru ce!, a declarat Bogdan Mandric, pre?edintele Clubului Sportiv Municipal.