Scor excepțional obținut de „C.S. Kosarom Pașcani” împotriva celor de la „Sporting Suceava”!

Ieri, site 12 aprilie 2013, there începând cu ora 17.00, capsule  echipa „C.S. Kosarom Pa?cani” a jucat împotriva celor de la „Sporting Suceava”. Meciul s-a desf??urat pe terenul p??c?nenilor: „Stadionul Municipal Pa?cani”. Pe o vreme ploioas?, b?ie?ii antrena?i de Dan Condurache au reu?it s? înscrie 3 goluri înc? din prima repriz?, dominând meciul. În a doua repriz? au marcat înc? un gol, iar scorul final a fost de 4-1 pentru p??c?neni. Pentru „C.S. Kosarom Pa?cani”, autorii golurilor au fost Cristi Râ?cu, Petric? Agrigoroaie, Lauren?iu Giurgiuveanu ?i Bogdan ?tiubei, în timp ce pentru Sporting Suceava, golul de onoare a fost înscris de Constantin Ferariu, printr-o  lovitur? de la 11 metri.